До уваги студентів Львівського національного університету імені Івана Франка!

В Університеті триває опитування студентів щодо якості навчальних дисциплін, організоване Центром забезпечення якості освіти спільно з Центром моніторингу. Анкетування  анонімне та проводиться за допомогою онлайн-сервісу Google  forms, форми якого надіслані студентам на особисті корпоративні скриньки @lnu.edu.ua.

Перелік освітніх програм та академічних груп, які беруть участь в опитуванні, можна переглянути за посиланням.

Анкетування для студентів 3-4 курсів бакалаврських та 1 курсів магістерських  програм стартувало 11 травня 2021 року і триватиме до 24 травня 2021 року.

Для студентів 1-2 курсів юридичного факультету опитування триватиме з 24 травня 2021 року до 30 травня 2021 року.

Метою моніторингу якості навчальних дисциплін у Львівському національному університеті імені Івана Франка є забезпечення зворотного зв’язку від здобувачів освіти, відстеження та аналіз динаміки надання освітніх послуг та формування пропозицій стосовно вдосконалення освітнього процесу.

Звіти з результатами опитування в узагальненому вигляді надаватимуться деканові факультету, заступнику декана з навчально-методичної роботи та гаранту освітньої програми для їхнього інформування та, відповідно, прийняття ними (за потреби) необхідних рішень щодо покращення освітнього процесу та змісту навчальної програми.

Усі пропозиції та коментарі, які залишили студенти при проходженні опитування, будуть передані відповідним особам без коригування з боку Центру моніторингу для збереження їхнього автентичного змісту.

Просимо перевірити свої корпоративні скриньки, долучитися до опитування і залишати конструктивні відгуки з метою створення якісної освіти разом з нами!